Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹1,199 |
|
₹1,176 |
*All discounts can be availed in the cart page
This product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreDescription :
Beautiful alarm table clock .
Makes a nice gift for anyone or a gift for all occasion .
This adorable clock brings a nostalgic .
Material: High quality PVC .
Battery not included .
Package Includes :
1 X Exclusive Fashionable Table Desk Clock Watches With Alarm .
Warranty :
1 Month Vendor warranty against manufacturing defects .
Clock Specifications | |
| No of Batteries | : 2 |
| Type of Battery | : AA |
Table Clock Specification | |
| Type | : Analog |
| Alarm | : Yes |
Basic Features Specifications | |
| Material | : PVC |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Multicolor |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 18 cm |
| Breadth (in cm) | : 13 cm |
| Height (in cm) | : 7 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.2398 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |