Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹129 |
|
₹127 |
*All discounts can be availed in the cart page
This product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreSantoor Bath Soap - Combo of 4
Key Feature | |
| Brand | : Santoor |
Bath Specifications | |
| Quantity In | : g |
| Skin Type | : All Skin Types |
| Concern Type | : Daily Care |
| No of units | : 4 |
| Quantity Range | : 100-150 gm/ml |
| Shelf Life | : 4 Years |
Ideal For Specifications | |
| Ideal For | : Unisex |
Soap Feature Detail | |
| Lifestyle | : Premium Beauty |
| Is the Item Heat Sensitive? | : No |
| Is Product Expirable | : Yes |
| Item Form | : Bar |
| Scent | : Aloe Vera |
| Product Length Unit | : Centimetres |
| Product Width Unit | : Centimetres |
| Product Height Unit | : Centimetres |
| Product Weight Unit | : Grams |
| Are batteries required? | : No |
| Contains Liquid Contents? | : No |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.559 |
| Common or Generic Name | Bath Soap |
| Net Contents / Net Quantity | 4 |
| Manufacturer's Name and Address | Paramount Emotions Flat No. - U - 104 Greater Noida Plot No. - Gh05A |
| Packer's Name and Address | Paramount Emotions Flat No. - U - 104 Greater Noida Plot No. - Gh05A |
| Marketer's name and Address | Paramount Emotions Flat No. - U - 104 Greater Noida Plot No. - Gh05A |
| Importer's Name and Address | Paramount Emotions Flat No. - U - 104 Greater Noida Plot No. - Gh05A |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |