Product Sold Out
We will notify you when product is available
AKAI
  • Display Size : 32 Inch
  • Functionality : Smart
  • Display Resolution : HD Ready
  • More Specification
1 offers Available for you
  • MYSHOPCLUES
    Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Product Discontinued
  • Easy Returns & Replacement
    If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
    Know More
  • Payment Options: (Credit Card , Debit Card , Net Banking , Wallets , EMI )
Sold by :
Arun Kumar Mitre ( T.H.P)
Delhi , Delhi
Visit Seller Store
Product Details:
  • Resolution: HD Ready (1366 x 768p) | Refresh Rate: 60Hz
  • Connectivity: 2 HDMI Ports, USB, Android 9.0, 1GB RAM 8GB RAM, 200 W PMPO, Cloud TV, 200 Inbuilt Apps, Bluetooth (Dongle with Remote), Screen Mirroring (Kindlink), Screen Saver, Wifi/ LAN
  • Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Key Feature
Brand :   AKAI
TV Specification
Type :   LED
Display Size :   32 Inch
Screen Size Range :   32 inch