Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹1,690 |
|
₹1,491 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CThis product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know More
|
Key Feature | |
| Model ID | : 16GB Spy Watch with Leather Strap |
| Part Number | : 16GB Spy Watch with Leather Strap |
Details Of Hidden Cameras | |
| Type | : Spy Clocks |
| Suitable For | : Spy photography |
| Video Resolution | : 720 x 480 |
| Photo Resolution | : 1280 x 1024 |
| USB | : Connectivity to PC |
| Capacity | : 16 GB |
| Video Format | : AVI |
| Photo Format | : JPG |
| Indicator | : LED |
| Function | : Video recording and Still image capture |
| Record time | : 1.1-2 hr |
Warranty Details | |
| Warranty Available | : Manufacturer Warranty |
| Warranty Service Type | : Service Warranty |
| Duration | : 1 Year |
| Warranty Details | : Service Warranty |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.2451 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | China |