Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹280 |
|
₹247 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CThis product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know More
Multi-color beautiful led light design emitting party decorative light. Best design for disco, ballroom, ktv, bar, stage, club, party etc. Can be installed on the wall, super bright and powerful. Long working life, excellent stability. Material: plastic product color: black or white (as per stock available). Dimension: 12cm diameter x 3.2cm height approx. wire length: 42 inches long. In the box: 1 piece of led light.
Lights Specification | |
| Dimensions (cms) | : LBH 10.16X10X1 |
Key Feature | |
| Model ID | : STAR01 |
Lamps Specifications | |
| Bulb Attached | : Yes |
| Type | : AC/DC Adapter |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Plastic |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Cream |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 10.16 cm |
| Breadth (in cm) | : 10 cm |
| Height (in cm) | : 1 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.490 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |