Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹1,150 |
|
₹1,127 |
*All discounts can be availed in the cart page
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know Moreoutdoor waterproof, Outdoor string lights, Outdoor lights, Solar lights, Garden decor, Farmhouse decor, Outdoor decor, Patio decor, Yard decor, Porch decor, Garden decor for outside
Key Feature | |
| Brand | : Glowserie |
Lamps Specifications | |
| Bulb Attached | : Yes |
| Type | : Electric |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Plastic |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Yellow |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 10 cm |
| Breadth (in cm) | : 10 cm |
| Height (in cm) | : 10 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.1899 |
| Common or Generic Name | Star Burst Light Warm White |
| Net Contents / Net Quantity | 1 |
| Manufacturer's Name and Address | 8/38 Sadar Bazar |
| Packer's Name and Address | 8/38 Sadar Bazar |
| Marketer's name and Address | 8/38 Sadar Bazar |
| Importer's Name and Address | 8/38 Sadar Bazar |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |