Product Sold Out
This is a seal-opened quality checked product with third-party/seller warranty .
Know MoreInclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹45,700 |
|
₹44,500 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹199 | Max. Discount ₹1000 T&CThis product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know More
Key Feature | |
| Brand | : Lenovo |
Processor | |
| Processor | : Core i5 |
| Processor Brand | : Intel |
Memory | |
| System Memory | : 4 GB |
Display | |
| Screen Size | : 14 inches(35.56 cm) |
| Laptop Type | : Laptop |
Platform | |
| Operating System | : Windows 10 |
Graphic | |
| Graphic Memory | : 0 GB - 2 GB |
| Graphic Processor Brand | : Nvidia |
Storage | |
| Storage Capacity Range | : 501 GB -1 TB |
Laptops Warranty | |
| Warranty Available | : Seller Warranty |
| Duration | : 6 Months |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.45700 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |