BPL 80 cm (32 inches), HD Ready Smart Web OS TV with Dolby Audio, Black, 32HF7300
Product Sold Out
We will notify you when product is available
BPL
Inclusive of all taxes
English हिंदी
  • 1) Create account & Earn 500 CB+ instantly (New User)
  • 2) Get 100% Cashback as CB+ on all orders*
  • 3) Complete any COD order to earn CB/ CB+
  • 4) Win CB/CB+ as part of our Promotions.
Original Price
Applicable for All Users
Apply cluesbucks+ Use Coupon MYSHOPCLUES
Deal Price
*All discounts can be availed in the cart page
Extra CluesBucks+only on VIP Club. Join Now
  • Display Size : 32 Inch
  • Functionality : Smart
  • Display Resolution : 1366X768
  • More Specification
1 offers Available for you
  • MYSHOPCLUES
    Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Sold Out
This product is currently out of stock
  • Easy Returns & Replacement
    If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
    Know More
  • Payment Options: (Credit Card , Debit Card , Net Banking , Wallets , EMI , COD)
Sold by :
Pecific Chain
Delhi , Delhi
Visit Seller Store
Product Details:
BPL 32” HD Ready Smart TV with WebOS, Dolby Audio & Dual-Band Wi-Fi
Model: 32HF7300 | Screen Size: 80 cm (32") | Colour: Black
Your Everyday Entertainment, Now Smarter and Sharper
Bring home the perfect blend of smart features, vibrant visuals, and rich sound with the BPL 32” HD Ready Smart TV powered by webOS. Designed for immersive viewing and effortless connectivity, this smart TV transforms your living room into a hub of entertainment.
Key Feature
Brand :   BPL
Model ID :   32H-E7320
TV Specification
Type :   LED
Display Size :   32 Inch
Screen Size Range :   32 inch