Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹199 |
|
₹176 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹199 | Max. Discount ₹1000 T&CIf applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreCombo of 2 My Chetan 7W Round 2 Pin Led Bulb (White)
Key Feature | |
| Brand | : MyChetan |
LED Type Specifications | |
| Cap Type | : NA |
| Pack Size | : Upto 2 Units |
| Color Temperature | : Natural White |
| Wattage | : 5-10 W |
| Lumens | : NA |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.299 |
| Common or Generic Name | Combo of 2 My Chetan 7W Round 2 Pin Led Bulb (White) |
| Net Contents / Net Quantity | Combo of 2 My Chetan 7W Round 2 Pin Led Bulb (White) |
| Manufacturer's Name and Address | NA |
| Packer's Name and Address | NA |
| Marketer's name and Address | NA |
| Importer's Name and Address | NA |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |