Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹2,250 |
|
₹2,205 |
*All discounts can be availed in the cart page
This product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreKey Feature | |
| Brand | : HP |
| Model ID | : HP PENDRIVE 128 GB |
| Part Number | : HP/PEN/128GB |
Pen Drive Specifications | |
| Pen Drive Type | : Utility |
| Capacity | : 128 GB |
| Compatible With | : ALL DEVICE |
| Interface | : USB 3.1 |
| Form Factor | : Flash Drive |
| Body Type | : Metal |
| Led Indicator | : No |
| Case Material | : Metal |
| Color | : Silver |
Warranty Details | |
| Warranty Available | : Manufacturer Warranty |
| Warranty Service Type | : Customer need to come service center |
| Duration | : 1 Month |
| Warranty Details | : 2 Year limited from the date of purchase |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.4000 |
| Common or Generic Name | 1 |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |