Product Sold Out
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CIf applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know More
| Type:Power Bank |
|
| Colour | BlackWhite |
| Capacity | 30000 mAh |
| Battery Type | Lithium-ion |
| Interface | Micro USB |
| Input Voltage | 5 V DC |
| Output Voltage | 5.2 V DC |
| Indicators | LED |
| All Mobile Phones Tablets Media Players Digital Cameras & Bluetooth Headsets |
| Dimensions | 6.5 x 2.3 x 9.4 cm |
|
| 1 Power Bank |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.2999 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |