SAMSUNG (UA32T4410) 80 cm (32 inch) HD Ready LED Smart Tizen TV Black
Product Sold Out
We will notify you when product is available
Samsung
SAMSUNG  (UA32T4410) 80 cm (32 inch) HD Ready LED Smart Tizen TV  Black Buy SAMSUNG (UA32T4410) 80 cm (32 inch) HD Ready LED Smart Tizen TV Black online at a discounted price from ShopClues.com. Shop Television products @ Lowest Prices. Shop now! Enjoy Free Shipping & COD across India. EMI options available with Easy Return/Replacement Polices. Samsung Product Id : 153096690
Inclusive of all taxes
English हिंदी
  • 1) Create account & Earn 500 CB+ instantly (New User)
  • 2) Get 100% Cashback as CB+ on all orders*
  • 3) Complete any COD order to earn CB/ CB+
  • 4) Win CB/CB+ as part of our Promotions.
Original Price
Applicable for All Users
Apply cluesbucks+ Use Coupon MYSHOPCLUES
Deal Price
*All discounts can be availed in the cart page
Extra CluesBucks+only on VIP Club. Join Now
  • Display Size : 32 Inch
  • Functionality : Smart
  • Display Resolution : HD Ready
  • More Specification
1 offers Available for you
  • MYSHOPCLUES
    Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Sold Out
This product is currently out of stock
  • Easy Returns & Replacement
    If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
    Know More
  • Payment Options: (Credit Card , Debit Card , Net Banking , Wallets , EMI )
Sold by :
Great Indian Sale
Delhi , Delhi
3.7 (13) Reviews
Visit Seller Store
Top Rated Merchant
Product Details:
  • Supported Apps: Netflix|Disney+Hotstar|Youtube
  • Operating System: Tizen
  • Resolution: HD Ready 1366 x 768 Pixels
  • Sound Output: 20 W
  • Refresh Rate: 60 Hz
Key Feature
Brand :   Samsung
TV Specification
Type :   LED
Display Size :   32 Inch
Screen Size Range :   32 inch