Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹4,800 |
|
₹4,234 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CThis product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreWASHABLE
SIZE: 8 feet width and 4 feet hight (40 sq.ft. wall cover)
pvc paper
non wovan
Hingh defination
Wall Decor Specification | |
| Theme | : 3D |
| Removeable | : Yes |
| Reusable | : No |
Basic Features Specifications | |
| Material | : PVC |
| No of Pieces | : 2 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Gold, Green, Multicolor, Purple |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 1 cm |
| Breadth (in cm) | : 243 cm |
| Height (in cm) | : 152 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.6000 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |