Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹231 |
|
₹204 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CIf applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreYantra is a powerful Vastu correction remedy. This Trishakti Yantra has Swastik, Om & Trishul for propitiousness, peace and success. A collector's item and a unique gift item for those whom you care for
Key Feature | |
| Brand | : Kesar Zems |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Brass |
| No of Pieces | : 2 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Gold |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 1 cm |
| Breadth (in cm) | : 1 cm |
| Height (in cm) | : 1 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.499 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |