Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹159 |
|
₹156 |
*All discounts can be availed in the cart page
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreIntroducing the Silver Fancy Half-Moon Shape Mirrors for versatile craftwork and jewelry making! Shape: Elegant half-moon design Size: 11 x 20mm Quantity: 310 pieces (100 grams) Material: High-quality silver glass These mirrors are perfect for jewelry making, craft projects, and decorative art. Their smooth reflective surface and unique shape add sophistication and charm to your creative endeavors. Perfect for all your detailed and stylish designs! ✨
Key Feature | |
| Model ID | : GOLDEN#C20#100GM |
| Part Number | : GOLDEN#C20#100GM |
Wall Accessories Specifications | |
| Type | : Decorative Mirrors |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Glass |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Gold |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 9 cm |
| Breadth (in cm) | : 7 cm |
| Height (in cm) | : 3.5 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.499 |
| Common or Generic Name | FANCY SHAPE |
| Net Contents / Net Quantity | 1 |
| Manufacturer's Name and Address | MIRROR GLASS WORLDWIDE |
| Packer's Name and Address | MIRROR GLASS WORLDWIDE |
| Marketer's name and Address | MIRROR GLASS WORLDWIDE |
| Importer's Name and Address | MIRROR GLASS WORLDWIDE |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |