Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹199 |
|
₹196 |
*All discounts can be availed in the cart page
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreAdorn your walls with these beautiful designs. Add wall stickers to brighten your interiors and add life to your wallpaper 3d wallpaper wallpaper accent wall beautiful wallpaper shayam baba sticker shyam baba sticker for car khatu shyam baba sticker shree shyam baba sticker shyam baba stickers bike sticker jai shree ram bike sticker hanuman bike sticker mahadev bike sticker mahakal bike sticker murugan bike sticker avenger bike sticker adiyogi bike sticker bullet bike sticker bajrangbali bike sticker tree wall sticker family tree wall sticker large tree wall sticker tree wall stickers south africa acrylic wall sticker tree wall sticker of a tree peocock wall sticker kalma islamic wall stickers kalma wallpaper sticker god wall sticker ganesha god wall sticker Kitchen Sticker switch board sticker Fridge Stickers Ac Sticker.
Key Feature | |
| Lifestyle | : Everyday Use |
| Brand | : Other |
| Model ID | : Top01 |
| Part Number | : Top01 |
Wall Decor Specification | |
| Theme | : Kids |
| Removeable | : Yes |
| Reusable | : Yes |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Vinyl |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Green |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 49 cm |
| Breadth (in cm) | : 4 cm |
| Height (in cm) | : 4 cm |
40Dimension and weight (After packaging) | |
| Item Package Length | : |
| Package Length Unit | : Centimetres |
| Item Package Width | : |
| Package Width Unit | : Centimetres |
| Item Package Height | : |
| Package Height Unit | : Centimetres |
| Item Package Weight | : |
| Package Weight Unit | : Grams |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.599 |
| Common or Generic Name | Sai Designs |
| Net Contents / Net Quantity | 1 |
| Manufacturer's Name and Address | Jagdish Hotel Rampura Prakash Medical Store Kota Rajasthan, |
| Packer's Name and Address | Jagdish Hotel Rampura Prakash Medical Store Kota Rajasthan, |
| Marketer's name and Address | Jagdish Hotel Rampura Prakash Medical Store Kota Rajasthan, |
| Importer's Name and Address | Jagdish Hotel Rampura Prakash Medical Store Kota Rajasthan, |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |