Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹259 |
|
₹254 |
*All discounts can be availed in the cart page
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know More| The Lucky Eye represents protection, blessings, power and strength, evil eye:10mm . |
| Daily wear stylish fashion polyester cord bracelet. Stylish daily wear accessories for /boys/ men ideal for gift purpose in any occation. . |
| Quality-top quality/never fade/brand new design/anti-allergy, skin friendly. |
| Usage: daily wearable,stunning look and perfect to keep as a daily jewellry. & make your own style for everyday wear and enhance your personality |
| The stunning look blue evil eye bracelet to avoid any negative energy . black adjustable wristband easy to wear fit on hand perfactly non faded cord .make your style statment. |
Key Feature | |
| Brand | : Other |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Other |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Black |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 1 cm |
| Breadth (in cm) | : 1 cm |
| Height (in cm) | : 1 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.549 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |