Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹499 |
|
₹490 |
*All discounts can be availed in the cart page
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreIT Services Poster Paper Print (11.69 inch X 8.27 inch, OMWEB - A NIVITA HUF Company). OMWEB, now operating under the umbrella of NIVITA HUF, continues to be a leading India-based digital agency, delivering premium services in - Website Design & Development, Digital Marketing, Marketplace Management, Graphic & Invitation Design, Brand Protection, Augmented Reality (AR), Artificial Intelligence (AI) Solutions, Web Hosting & Domain Services. Our dedicated team remains focused on innovation, quality, and strategic excellence.
Key Feature | |
| Brand | : GENERIC |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Paper |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Blue |
Orientation Specification | |
| Orientation | : Landscape |
Frame Specifications | |
| Framed | : No |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 21 cm |
| Breadth (in cm) | : 0.2 cm |
| Height (in cm) | : 29 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.549 |
| Common or Generic Name | OMWEB - A NIVITA HUF Company |
| Net Contents / Net Quantity | 1 |
| Manufacturer's Name and Address | OMWEB - A NIVITA HUF Company |
| Packer's Name and Address | OMWEB - A NIVITA HUF Company |
| Marketer's name and Address | OMWEB - A NIVITA HUF Company |
| Importer's Name and Address | OMWEB - A NIVITA HUF Company |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |