Product Sold Out
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CIf applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreCALIST Plastic Digital Alarm Clock with Automatic 7 Colour Changing LED, Date, Time, Temperature Digital Alarm Clock-(Multicolour)
Key Feature | |
| Brand | : Other |
Clock Specifications | |
| No of Batteries | : 1 |
Table Clock Specification | |
| Type | : Digital |
| Alarm | : Yes |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Plastic |
| No of Pieces | : 1 |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 10 cm |
| Breadth (in cm) | : 5 cm |
| Height (in cm) | : 10 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.499 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | China |