Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹1,399 |
|
₹1,234 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹199 | Max. Discount ₹1000 T&CIf applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know Moresimonart and printing artisan making handicraft banana tree wood craft golu dolls and pooja set 2pic siz 2 ft home decor and office decor craft
Key Feature | |
| Lifestyle | : Entertainment |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Wood |
| No of Pieces | : 2 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Multicolor |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 10 cm |
| Breadth (in cm) | : 10 cm |
| Height (in cm) | : 40 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.4999 |
| Common or Generic Name | artificial banana tree |
| Net Contents / Net Quantity | 2 |
| Manufacturer's Name and Address | simonart and printing 108 BEDIA PARA JHIL COLONY KOLKATA.77 |
| Packer's Name and Address | simonart and printing 108 BEDIA PARA JHIL COLONY KOLKATA.77 |
| Marketer's name and Address | simonart and printing 108 BEDIA PARA JHIL COLONY KOLKATA.77 |
| Importer's Name and Address | simonart and printing 108 BEDIA PARA JHIL COLONY KOLKATA.77 |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |