Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||
|---|---|---|---|---|
| ₹800 |
|
₹784 |
*All discounts can be availed in the cart page
This product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreTaj Mahal Photo Frame - Side View (Glossy Laminated Image with Glassless Photo Frame) is MADE IN INDIA for True Love Couples in India to saving a loving memories.
It is A4 Paper size i.e. 8.25" X 11.75" glossy laminated image copy.
Water proof glossy lamination for the long life of the image photo.
Photo Frame used is made up of 0.75 inch thick fiber molding with Wooden Texture on it.
This laminated photo frame can be used for decoring home walls for the attractive look.
This product is having photo frame with horizontal hook back side which can be useful for placing on walls.
Photoframes Specifications | |
| Type | : Single |
| No of Photos | : 1 |
Basic Features Specifications | |
| No of Pieces | : 1 |
| Material | : Fiber |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 24 cm |
| Breadth (in cm) | : 2 cm |
| Height (in cm) | : 32 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.1500 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |