Product Sold Out
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹199 | Max. Discount ₹1000 T&CIf applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know More| GENERAL | |
|---|---|
| Body Material | Fiber |
| Base Material | Fiber |
| Brand | Trophydeal |
| Type | Trophy |
| Model Name | World'S Best Boyfriend Wb-29 |
| Ribbon | No |
| Size | 10 Inches |
| Color | Gold |
| Design | Star |
| DIMENSIONS | |
|---|---|
| Weight | 250 g |
| Base Diameter | 6 cm |
| Other Dimensions | 10 Inches |
| Width | 5.5 cm |
| Depth | 10 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.800 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |