Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹499 |
|
₹441 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CThis product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreGear Up Your Imagination And Dress Up Your Wall To Make Your Home A Dream Home With Our Wide Range Of Self-adhesive Decorative Wall Stickers/decals
A beautiful wall art wall decal for your home or office will give your room a refreshing look, create an enchanting atmosphere It will give an amazing touch to your interio Material Package Include: 1 x Wall sticker Material: PVC Vinyl Compatible Features: PVC, Non-toxic, Eco-friendly and Waterproof. Occasion:Ideal for Family Lounge, Bedroom, Cafe and Restaurant, Kids room, Nursery Room etc. Installation prompt: Please keep the wall clean before pasting. First according to the template on the ground, put the product well. Suggest to take a small piece of component test whether suitable for me tope. This product can be used again and again, please use another binding to cooperate when you use again. Press firmly to squeeze out any air bubbles.
Wall Decor Specification | |
| Theme | : Kids |
| Removeable | : Yes |
| Reusable | : No |
Basic Features Specifications | |
| No of Pieces | : 1 |
| Material | : Vinyl |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 50 cm |
| Breadth (in cm) | : 1 cm |
| Height (in cm) | : 70 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.499 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |