Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹400 |
|
₹353 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CThis product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MorePhoto Frame helps you preserve memories and cherish them for a lifetime.
Perfect for recording your beautiful moment.
Inexpensive and Practical items for your daily life.
Easy to use.
Suits for living room ,bedroom, office, and etc...
Its a Cute Cartoon Character side by side rotating double sided photo frame.
Key Feature | |
| Brand | : Un-Branded |
Photoframes Specifications | |
| Type | : Combo |
| No of Photos | : 2 |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Fiber |
| No of Pieces | : 1 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Yellow |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 19 cm |
| Breadth (in cm) | : 21 cm |
| Height (in cm) | : 19 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.525 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |