Product Sold Out
Inclusive of all taxes
English हिंदी
| Original Price |
|
Deal Price | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ₹1,119 |
|
₹987 | ||||
*All discounts can be availed in the cart page
Get flat 10 Percent off on all Prepaid Orders
Use Code "MYSHOPCLUES" Min. Cart Value ₹149 | Max. Discount ₹1000 T&CThis product is currently out of stock
If applicable customer can place a return/replacement request within 10 Days of order delivery.
In case of damaged/missing/wrong product or empty parcel, the return/replacement request should be placed within 2 days of delivery.
Know MoreMovement : Electric Mechanism, Runs on AC.
Battery : AA Battery Back-up.
Key Feature | |
| Brand | : Sonam |
Clock Specifications | |
| No of Batteries | : 2 |
Wall Clock Specifications | |
| Type | : Digital |
| Dial Shape | : Sqaure |
| Glass Top | : Yes |
Basic Features Specifications | |
| Material | : Plastic |
| No of Pieces | : 2 |
Home & Kitchen Color Specifications | |
| Color | : Black |
Product Dimension Specifications (in cm) | |
| Length (in cm) | : 15 cm |
| Breadth (in cm) | : 10 cm |
| Height (in cm) | : 6 cm |
More Details |
|
| Maximum Retail Price (inclusive of all taxes) | Rs.1199 |
| Common or Generic Name | - |
| Net Contents / Net Quantity | - |
| Manufacturer's Name and Address | - |
| Packer's Name and Address | - |
| Marketer's name and Address | - |
| Importer's Name and Address | - |
| Country of Origin / Manufacture / Assembly | India |